Nyní v prodeji
56.152 m2 pozemků a 3.598 m2
komerční plochy

Hledáte již dlouho investici, která by svou velikostí a potenciálem stála za váš čas a peníze? Lokalita "Nučické Vinice" nejsou jen pozemky s budoucností, jsou zejména příležitostí, jak vydělat. Okamžitý výnos z nájmu je bonus, který ve střednědobém investičním horizontu vkládá do transakce výraznou přidanou hodnotu.

5 důvodů

proč investovat právě teď:

  • Dostatečně velká rozloha území na to, aby se Vám vyplatilo o to zajímat
  • Lokalita Z7-1: plocha pro individuální obytnou zástavbu příměstského charakteru (RD, 2 RD, ŘRD, Viladomy)
  • Vyšší variabilita možného využití celého území - dvě území = efektivnější rozložení investičních rizik
  • Výborná dostupnost všeho: Praha Zličín metro "B", Plzeň, letiště, les ...
  • Okamžitý výnos z pronájmu při plném využití v řádech statisíců - pokrytí splátek při úvěrovém financování

Obec Nučice u Rudné

Obec Nučice se nachází na hranici Prahy, v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji, těsně sousedící s městečkem Rudná. Ke dni 1. 1. 2013 zde žilo 2 011 obyvatel. Obec je v bezprostřední blízkosti hlavního města Prahy, jen několik málo kilometrů od Zličína, kde je konečná stanice metra B. Odtud se lze autobusy č. 308, 310, 311 a noční linkou 602 dopravit až do Nučic. Využít lze i vlakové spojení ze stanice Praha-Smíchov tratí č. 173 Praha Smíchov – Beroun. Obcí prochází silinice II/101 v úseku Kladno - Unhošť - Nučice- Rudná - Zbraslav. Ve vzdálenosti 2 km vede dálnice D5 s exitem 5 (Rudná), což garantuje vynikající dopravní dosažitelnost jak Prahy, tak i druhým směrem například Plzně.

Obec je plně samostatná, s kompletní i komplexní občanskou vybaveností. V obci naleznete poštu, matriku, základní i mateřskou školu, lidový dům. Jsou zde tři restaurace, cukrárna. Na návsi sportovní vyžití – discGolf hřiště. Nachází se zde i místní muzeum zaměřené na hornickou minulost Nučic.

SPM CZ

Pozemky a na nich stojící budovy jsou vlastníkem, společností SMP CZ, prioritně využívány jako skladový areál a půjčovna inventárního materiálu. V areálu je umístěn objekt centrálního archivu a funguje zde také administrativa zajišťující provoz areálu. Spolu s hlavními stavbami se na pozemcích nachází jednoduché přístřešky pro skladování materiálu.

Rozloha celé lokality je 56.152 m2, má severozápadní, svažitý charakter, její tvar je definován místní komunikací a navazující rodinnou zástavbou. Tvar území má nepravidelný tvar. Lokalita je rozdělena místní komunikací na dva celistvé, samostatné, funkční celky. Hlavní část lokality Nučické Vinice - "Areál A" o velikosti 42.728 m2 má ve své největší části délku 350 m a šířku 140 m. Některé z komunikačních částí pozemků jsou zpevněny. Vedlejší část lokality Nučické Vinice - "Areál B" má rozlohu 13.424 m2 a navazuje přímo na les.

Celkově je lokalita chráněna proti nepovolenému vstupu oplocením. Aktuálně zabezpečení objektů a areálu zajišťuje strážní služba. Do areálu je přístup zajištěn čtyřmi branami, přičemž hlavní vstup je přes závoru se 24 hodinovou ostrahou. Lokalita je napojena prostřednictvím vlastní trafostanice k rozvodné síti elektrické energie, dále pak na plynovod a kanalizaci. Zásobování vodou je zajištěno vnitroareálovým rozvodem z vlastní studny.

Fotogalerie

Lokalita

Mám zájem:

o zaslání podrobnější analýzy území, aktuálního územního plánu, stavu přípojek, swot analýzy, rámcové analýzy výnosů z pronájmu, osobní schůzku, prohlídku lokality ..., mám zájem o?

Mob.: 736 762 563, Mob.: 603 970 963
Tel.: 233 344 810, E-mail: info@general-reality.cz